Nagrobki
i grobowce

Kamieniarstwo nagrobkowe – kompleksowa i dopasowana do potrzeb klienta oferta

Do kluczowych zalet współpracy z naszą firmą, tuż obok doskonałej jakości surowców, które stosujemy, zaliczyć należy także możliwość dostosowywania zamówienia do wymagań klienta. Zapewniamy pełną personalizację – mogą Państwo zaprojektować określony wyrób kamieniarski zgodnie z wymaganiami. Przeglądając nasze dotychczasowe realizacje, z pewnością zainspirują się Państwo wzorami rzeźb, nagrobków i grobowców. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu służymy Państwu profesjonalnym doradztwem.

Nagrobki wykonujemy z granitu. Jest to wytrzymały i odporny na czynniki pogodowe surowiec. Odpowiednia pielęgnacja kamienia pozwala zachować jego właściwości przez wiele lat. Podczas składania zamówienia mogą Państwo określić wielość, kształt, motyw, sposób wykończenia zaprojektowanego przez siebie wyrobu kamieniarskiego.

Gorąco zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszych usług kamieniarskich.

Nagrobki
jednoosobowe

Pojedyncze nagrobki produkowane przez naszą firmę instalowane są na podkładach betonowych zbrojonych, przylegających bezpośrednio do gruntu. Wykonujemy nagrobki o dowolnych wymiarach zgodnie z wymaganiami klienta.

Zobacz produkty

Nagrobki
dwuosobowe

Podwójne nagrobki z naszej oferty przygotowujemy według projektu klienta, spełniając wszystkie wymagania dotyczące wysokości nagrobka oraz wymiarów płyty dolnej.

Zobacz produkty

Grobowce

Nagrobki grobowcowe wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Wymiary dolne nagrobka dopasowujemy do wymiarów i powierzchni betonowej piwnicy.

Zobacz produkty

Galanteria

Zobacz produkty

Rzeźby

Dzięki proponowanym przez naszą firmę rzeźbom nadacie Państwo nagrobkom swoich bliskich indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Każdy realizowany przez nas projekt odznacza się oryginalnym wzornictwem, bardzo wysoką precyzją wykonania.

Zobacz produkty

Surowce
nagrobkowe

Granit do produkcji nagrobków
– są to przykładowe surowce do produkcji nagrobków, w celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do siedziby firmy.

Zobacz produkty