509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Płytki wielkoformatowe Inalco Ceramica

Płytki ścienne i podłogowe marki Inalco Ceramica to nowoczesne, a zarazem uniwersalne rozwiązanie. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji płytek wielkoformatowych o wyróżniającym się wzornictwie. W ofercie są dostępne gresy w formacie XXL, których wymiary wynoszą nawet 150 na 320 cm. Design inspirowany jest najczęściej naturalnymi materiałami, a neutralna kolorystyka – biel, czerń oraz odcienie szarości, brązu i beżu – idealnie wpasowuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Z ich pomocą stworzysz eleganckie, a jednocześnie oryginalne pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów Inalco.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Inalco Ceramica?

Produkowane przez hiszpańską markę Inalco płytki cieszą się popularnością na niemal całym świecie ze względu na wysoką jakość wykonania oraz interesujący design. Uznanie przyniosło jej także wiele innowacyjnych rozwiązań. Należy do nich m.in. wprowadzona w 2005 roku technologia IPLUS, umożliwiająca zastosowanie druku cyfrowego na płytkach gresowych. Dzięki temu na ich powierzchni można drukować dowolne wzory z doskonałą precyzją i rozdzielczością cyfrową. Był to prawdziwy przełom w produkcji gresów imitujących inny materiał, które zyskały w ten sposób więcej realizmu. Innym nowatorskim rozwiązaniem Inalco była seria Slimmker, czyli płytki wyróżniające się grubością zaledwie 6 mm. Później rozwinięto ją w kolekcję ITOPKER, stworzoną do użytku przede wszystkim jako fronty lub blaty kuchenne. Wszystkie te innowacje sprawiły, że producent stał się globalnym liderem w dziedzinie płytek wielkoformatowych, potocznie nazywanych spiekami.

Inalco Ceramica – bogactwo wzorów

W katalogu marki Inalco Ceramica znajdują się dziesiątki interesujących kolekcji, przynoszących ogromną różnorodność wzorów, barw czy wykończeń. Poszczególne produkty doskonale łączą funkcje praktyczne z dekoracyjnymi, dzięki czemu równie dobrze sprawdzą się w łazience lub kuchni, co w salonie czy sypialni. Mnogość wzorów sprawia, że każdy powinien znaleźć model odpowiadający jego preferencjom estetycznym oraz pasujący do aktualnej lub planowanej aranżacji danego pomieszczenia. Jedną z najpopularniejszych serii jest Inalco Touche, spiek kwarcowy zdominowany przez biel z wyraźnie zarysowanymi cienkimi żyłkami w odcieniach szarości. Wspaniale prezentuje na ścianach, nadając wnętrzu wrażenia przestronności, a także w formie blatów. Podobną kolorystykę, ale nieco grubsze żyłki, przynosi kolekcja Larsen, imitująca śnieżnobiałą odmianę marmuru. Nie mniejszym zainteresowaniem konsumentów cieszą się modele z linii Inalco Petra o ciepłej, beżowej barwie i fakturze zainspirowanej naturalnymi formacjami skał wapiennych. Jeśli jednak szukasz czegoś ciemniejszego, świetnym wyborem może okazać się seria Storm z produktami w kolorze od głębokiej szarości do czerni, przecinanym cienkimi żyłkami w barwie białej.

Płytki Inalco – wybierz odpowiednie dla siebie

Podane wyżej przykłady płytek z katalogu Inalco Ceramica to tylko niewielka część całego asortymentu tej marki. Nasi klienci mogą dobrać produkty pasujące do ich własnego pomysłu na aranżacje wnętrza. Najczęściej spieki dobiera się pod kolor mebli i innych elementów wyposażenia. Np. do białych szafek idealne będą kolekcje Inalco Larsen, Touche lub Silk. Część inwestorów preferuje jednak ożywienie pomieszczenia z takimi meblami za pomocą płytek i blatów w kolorze beżowym – przykładem niech będą tutaj serie Petra Crema, Masai, Pacific czy Geo Gris, albo odcienie szarości, oferowane przez modele z linii Iseo, Meteora oraz Vint. Jest też trzecia możliwość, najbardziej odważna, nadająca wnętrzu mocnego charakteru i bardzo nowoczesnego wyglądu. Chodzi mianowicie o skontrastowanie bieli mebli czarnymi płytkami Inalco Storm, Umbra lub Azalai. Działa to też w drugą stronę: jaśniejsze spieki wielkoformatowe mogą wspaniale dopełnić ciemne umeblowanie, czyniąc aranżację bardziej wyrazistą. Wszystko zależy od wyobraźni oraz poczucia estetyki danego konsumenta.

Dlaczego płytki Inalco warto kupić w naszym sklepie?

Tombet to jeden z największych sklepów z materiałami wykończeniowymi, wyspecjalizowany w kamieniu naturalnym oraz jego imitacjach. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów marki Inalco Ceramica, w tym płytki wielkoformatowe z najbardziej cenionych kolekcji, jak Geo Crema, Touche, Masai, Storm, Petra, Umbro, Silk, Meteora, Larsen, Vint, Azalai czy Iseo. Są to spieki najwyższej klasy, jeśli chodzi o jakość wykonania i trwałość podczas eksploatacji, zachwycające atrakcyjnym, nowoczesnym designem, który wiernie oddaje uniwersalny, ponadczasowy wygląd i kolorystykę różnych rodzajów kamienia naturalnego. Wszystkie produkty oferujemy w konkurencyjnych cenach, adekwatnych do jakości, z której słynie ceniona na całym świecie marka Inalco. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyrobów tego producenta, jaką prezentujemy na naszej stronie internetowej. Polecamy też, w miarę możliwości, odwiedzić sklep stacjonarny Tombet i na własne oczy przekonać się, jak niezwykle prezentują się tworzone przez Inalco Ceramica płytki ścienne oraz podłogowe.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?