509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Kominki
kamienne Bydgoszcz

Kamień naturalny, to niezwykle często stosowany materiał do wykańczania kominków we wielu stylach.

W zależności od wyboru kamienia można stworzyć niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju kominek, który dzięki swojej trwałości i niezmienności, będzie elementem wystroju domu pamiętanym przez pokolenia. Każdy z naszych kamieni nadaje się do tego celu, jednak trawertyn, z uwagi na jego kruchość, powinien być trwale odizolowany od źródła ciepła.

Przykładowe realizacje kominków z kamienia:

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Kominki Żołędowo koło Bydgoszczy

Rozpalony ogień stwarza niepowtarzalny nastrój. Idealnym materiałem do wyrobu kominków są kamienie naturalne, jak np. granit, marmur oraz nowoczesny spiek kwarcowy. Kamień pasuje do większości aranżacji, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, nadając każdemu wnętrzu charakteru oraz elegancji. Jednocześnie stanowi materiał niepalnym, który przy kontakcie z ogniem nie odbarwia się i zachowuje swoje naturalne właściwości. Właśnie dlatego od wieków niezmiennie stosuje się go jako obudowę kominków, która może przybierać najróżniejsze kształty.

Dawniej podstawowym zadaniem kominków było zapewnienie ciepła w pomieszczeniach, w którym się znajdowały. Dziś to przede wszystkim efektowna dekoracja. Tego typu ozdoba doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, większych mieszkaniach, ale także w biurowcach i lokalach usługowych, skutecznie podnosząc ich prestiż. Coraz częściej spotyka się je na terenie całego kraju. Kominki w Żołędowie koło Bydgoszczy również cieszą się popularnością. Klienci z tego miasta i okolic mogą skorzystać z oferty firmy TOMBET, której siedziba mieści się przy Szosa Gdańska 43.

Jesteśmy profesjonalnym producentem wyrobów z kamienia, spieku kwarcowego oraz kwarcu posiadającym długoletnie doświadczenie w obróbce tego materiału. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z galerią przykładowych realizacji kominków. Prezentowaną ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, których interesuje taka dekoracja. Opierając się na swojej wiedzy oraz znajomości branży, pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego projektu do ich wnętrza, zarówno pod kątem kształtu obudowy, jak i surowca, z którego zostanie wykonana. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejsze szczegóły mają znaczenie, aby kominek wpasował się w aranżację i nadawał wnętrzu stylowego wyglądu. Chociaż tworzone przez nas kominki mają pełnić przede wszystkim rolę ozdobną, są w pełni funkcjonalne, tzn. nadają się do rozpalenia ognia, który dogrzeje pomieszczenie, a jego światło jeszcze bardziej podkreśli klimat wnętrza.