509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Schody Bydgoszcz

Trwałe i bezpieczne schody z kamienia naturalnego, schody wewnętrzne, schody zewnętrzne, stopnie.

Kamień naturalny to najlepszy surowiec do wykonania bezpiecznych, trwałych i zarazem efektownych schodów. Zarówno schody wewnętrzne, jak i schody zewnętrzne można wykończyć granitem, który jest niezwykle odporny na ekstremalne warunki termiczne oraz cechuje go niska ścieralność. Drobne rysy zaś łatwo jest usunąć poprzez profesjonalne polerowanie. Schody wewnętrzne można również wykonać z klasycznego marmuru, który cechuje trwały połysk, ciepła paleta barw i charakterystyczne niepowtarzalne smugi, nadające wnętrzom elegancji.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Schody Bydgoszcz i okolice – szeroka i mocno zróżnicowana oferta

Jeśli chodzi o wykonane z naturalnego kamienia schody zewnętrzne Bydgoszcz pełen jest świetnych przykładów tego, jak efektowne a przy tym niejednolite formy mogą one przybrać. W obrębie wspomnianego miasta oraz jego okolic mieliśmy okazję zrealizować dla naszych klientów wiele rozmaitych, w każdym przypadku unikatowych projektów. W trakcie ich opracowywania braliśmy pod uwagę liczne indywidualne aspekty, w tym pożądany przez klienta styl i funkcjonalność, a także spójność architektoniczną z domem, przestrzenią okołodomową oraz ogólną zabudową funkcjonującą w danej okolicy.

Podobne podejście towarzyszy nam również w przypadku zleceń na wewnętrzne schody w Bydgoszczy. W zależności od Państwa preferencji jesteśmy w stanie wykonać je tak, aby świetnie korespondowały nie tylko z dużymi, tradycyjnymi pomieszczeniami, ale również z wnętrzami relatywnie małymi, stawiającymi na nowoczesność lub minimalizm. Dobierając odpowiedni gatunek kamienia, typ i kształt schodów, właściwą fakturę oraz stosowne odcienie uzyskujemy realizacje doskonale wpasowujące się swoją stylistyką w estetykę płytek, posadzek, ścian oraz innych elementów aranżacyjnych uwzględnionych w określonej przestrzeni. Stosowane przez nas metody obróbki pozwalają nam kształtować materiał na niemal dowolne sposoby.

Czym jeszcze cechują się wykonane przez nas w Żołędowie schody?

Stawiane przez nas na terenie Bydgoszczy i okolic schody zewnętrzne oraz wewnętrzne są nie tylko niepowtarzalne i niezwykle eleganckie, ale także bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Aby zachować pierwotny atrakcyjny wygląd, nie trzeba poddawać ich regularnej renowacji. Dzięki optymalnym właściwościom fizycznym i wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz oddziaływanie czynników pogodowych odzyskują oryginalną świeżość i połysk już po delikatnym polerowaniu.

Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie, gdzie będą Państwo mogli osobiście zapoznać się z surowcami, z których produkujemy nasze schody. Bydgoszcz i jego okolice stanowią obszar, w ramach którego możemy przedstawić klientom na żywo właściwości i przykłady zastosowań każdego z dostępnych w asortymencie TOMBET materiałów.