509 605 506 biuro@tombet.com.pl

O firmie Tombet

Firma rozpoczęła działalność w 1992 roku i po siedmiu latach ze względu na rosnące potrzeby została przeniesiona na obrzeże Bydgoszczy.

Sumienność

Uczciwość

Szacunek

Właściciele firmy są zdania, że sumienność, uczciwość i szacunek dla klienta jest wykładnią jego pracy. Z niespotykaną starannością dbają o potrzeby swoich klientów. Przez cały czas działalności systematycznie rozszerza swoją ofertę oraz rosnące wymagania klientów. Standardem jest wykonanie życzeń klienta bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szeroka gama
produktów

Obecnie świadczone usługi firmy TOMBET podzielić można na dwa działy. Pierwszym są usługi wykonania elementów budowlanych m.in. parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny kominków, ławy oraz usługi wykończeniowe domów i mieszkań. Drugi dział oferowanych usług to produkcja nagrobków i grobowców oraz towarzyszących im elementów dodatkowych.

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo coś interesującego dla siebie. Zapraszamy jednak do odwiedzenia naszej firmy. Będziecie mogli Państwo osobiście zapoznać się z aktualnie oferowanymi gatunkami granitów i marmurów. Przedstawimy Państwu właściwości i zastosowania każdego z materiałów.