509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Nagrobki granitowe Bydgoszcz

Kamieniarstwo nagrobkowe – kompleksowa i dopasowana do potrzeb klienta oferta

Do kluczowych zalet współpracy z naszą firmą, tuż obok doskonałej jakości surowców, które stosujemy, zaliczyć należy także możliwość dostosowywania zamówienia do wymagań klienta. Zapewniamy pełną personalizację – mogą Państwo zaprojektować określony wyrób kamieniarski zgodnie z wymaganiami. Przeglądając nasze dotychczasowe realizacje, z pewnością zainspirują się Państwo wzorami rzeźb, nagrobków i grobowców. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu służymy Państwu profesjonalnym doradztwem.

Nagrobki wykonujemy z granitu. Jest to wytrzymały i odporny na czynniki pogodowe surowiec. Odpowiednia pielęgnacja kamienia pozwala zachować jego właściwości przez wiele lat. Podczas składania zamówienia mogą Państwo określić wielość, kształt, motyw, sposób wykończenia zaprojektowanego przez siebie wyrobu kamieniarskiego.

Gorąco zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszych usług kamieniarskich.

Nagrobki
jednoosobowe

Pojedyncze nagrobki produkowane przez naszą firmę instalowane są na podkładach betonowych zbrojonych, przylegających bezpośrednio do gruntu. Wykonujemy nagrobki o dowolnych wymiarach zgodnie z wymaganiami klienta.

Zobacz produkty

Nagrobki
dwuosobowe

Podwójne nagrobki z naszej oferty przygotowujemy według projektu klienta, spełniając wszystkie wymagania dotyczące wysokości nagrobka oraz wymiarów płyty dolnej.

Zobacz produkty

Grobowce

Nagrobki grobowcowe wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Wymiary dolne nagrobka dopasowujemy do wymiarów i powierzchni betonowej piwnicy.

Zobacz produkty

Nagrobki
licencjonowane

Zobacz produkty

Galanteria

Zobacz produkty

Rzeźby

Dzięki proponowanym przez naszą firmę rzeźbom nadacie Państwo nagrobkom swoich bliskich indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Każdy realizowany przez nas projekt odznacza się oryginalnym wzornictwem, bardzo wysoką precyzją wykonania.

Zobacz produkty

Surowce
nagrobkowe

Granit do produkcji nagrobków
– są to przykładowe surowce do produkcji nagrobków, w celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do siedziby firmy.

Zobacz produkty

Lokalny wytwórca nagrobków

Skorzystanie z usług działającego po sąsiedzku zakładu daje wiele korzyści. Przede wszystkim czas oczekiwania na realizację jest znacznie skrócony, a kontakt bardziej bezpośredni. Jeśli chodzi o nagrobki Bydgoszcz i okolice mogą liczyć na współpracę z godnym zaufania zakładem przerobu kamienia. Cechujemy się starannością, terminowością oraz indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Zyskaliśmy dzięki temu opinię profesjonalnego partnera.

 

Unikatowe nagrobki w Żołędowie koło Bydgoszczy

Każdy projekt jest unikatowy, ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Na wstępie poznajemy Państwa wymagania, aby zaproponować najbliższe ideałowi rozwiązania. Następnie przedstawiamy naszą ofertę. Tworzone przez nas nagrobki w Żołędowie mogą posiadać liczne zdobienia, w tym wzory, rzeźby czy ornamenty. Właśnie dzięki temu mają niepowtarzalny charakter. Tworzymy je z wysokogatunkowego granitu, który jest w stanie przetrwać dziesiątki lat przy minimalnej konserwacji.

Kształt wzorów nagrobków zależy od decyzji klienta. Służymy jednak fachowym doradztwem, które wynika z naszego doświadczenia. Możemy przedstawić różnorodne projekty – również takie, które mieliśmy już okazję wykonać – aby zasugerować ostateczny wygląd nagrobka granitowego w Bydgoszczy. Oczywiście do każdego szkicu wprowadzimy modyfikacje zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

 

Realizacja zamówienia nagrobków granitowych w Bydgoszczy i okolicach

Czas potrzebny na wykonanie poszczególnych elementów nagrobka – od płyt, przez wzornictwo, aż po rzeźby – wynosi nawet kilkanaście dni. Wiele zależy od stopnia skomplikowania projektu. Staramy się, aby wzory nagrobków w Żołędowie koło Bydgoszczy oraz pozostałe elementy wyróżniały się estetyką. Perfekcja wymaga czasu. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować godne miejsce wiecznego spoczynku.

W kwestii takiej, jak nagrobki granitowe w Żołędowie koło Bydgoszczy to miejsce, gdzie cieszymy się zaufaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała pomyślnie. Zachęcamy więc do zadawania nam pytań. Rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.