509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Nagrobki
dwuosobowe

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Eleganckie nagrobki dwuosobowe

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór nagrobków dwuosobowych z kamienia naturalnego i nie tylko. W naszej pracy korzystamy m.in. z takich materiałów jak granit, piaskowiec. Wykonujemy zarówno nagrobki dwuosobowe z katalogu, według ustalonego wzoru, jak i na indywidualne zamówienie. Wybieramy wyłącznie najlepszej jakości kamienie, które przetrwają w doskonałym stanie przez wiele lat.

Jesteśmy w stanie wykonać płytę nagrobną według dostarczonego projektu lub stworzyć go od postaw zgodnie z uwagami dostarczonymi przez klienta. Wycena zawsze jest darmowa, a koszt końcowy ustalamy indywidualnie z każdym zamawiającym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam utrzymać ceny na bardzo korzystnym poziomie bez jakiejkolwiek utraty jakości.

 

Trwałe płyty nagrobne dwuosobowe

Prezentujemy wykonane przez naszą firmą płyty nagrobne dwuosobowe dostępne w katalogu. Proponujemy zarówno bardzo proste, minimalistyczne nagrobki, bez żadnych elementów dekoracyjnych, jak i bardziej złożone projekty.

Jesteśmy świadomi faktu, że każdy klient pragnie w jak najpełniejszy i najpiękniejszy sposób upamiętnić zmarłych bliskich. Dlatego zawsze wsłuchujemy się w potrzeby osób zamawiających płyty nagrobne w naszym zakładzie, aby efekt był dla nich zadowalający. Nagrobki dwuosobowe stanowią nieraz opowieść o tym, jaką osobą był zmarły za życia. Aby zrealizować taki cel, potrzeba wielkiego wyczucia i rzemieślniczej precyzji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.