509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Realizacja zamówienia

Proces realizacji zamówień w TOMBET

Współpraca pomiędzy naszą firmą a klientem przebiega zwykle w czterech prostych krokach. Pierwszym z nich jest przedstawienie Państwu szczegółów oferty przez naszego pracownika. Następnie – w przypadku zainteresowania zakupem konkretnego produktu – personalizujemy wszelkie detale i przechodzimy do wyceny zamówienia. W przypadku jej zaakceptowania pobieramy od klienta zaliczkę oraz przyjmujemy zlecenie do realizacji. Ostatnim etapem współpracy jest transport zakupionych artykułów oraz ich montaż we wskazanym przez Państwo miejscu.

Aby proces realizacji zamówień był dla Państwa w pełni przejrzysty, poniżej scharakteryzowaliśmy każdy z etapów.

Etap I – rozeznanie w dostępnej ofercie

Mogą się Państwo zapoznać z naszą ofertą możliwe na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wizyta w siedzibie firmy, gdzie całość asortymentu zostanie zaprezentowana przez personel. Druga opcja to skorzystanie z naszej strony internetowej, dzięki której zorientują się Państwo w szczegółowym zakresie naszej oferty, przeczytają Państwo informacje na temat wykorzystywanych przez nas surowców oraz obejrzą Państwo wyrobów kamieniarskich, które wykonywaliśmy w ramach naszych wcześniejszych zamówień.
W przypadku zainteresowania dalszą współpracą już na tym etapie możliwy jest kontakt w celu oszacowania kosztów realizacji zlecenia. Wówczas wszelkie szczegóły uzgadniamy z Państwem drogą e-mailową lub telefoniczną.

Kwestie niezbędne do ustalenia przed przeprowadzeniem wstępnej wyceny to:
• poglądowe rysunki zamawianych wyrobów wraz z adnotacjami odnoszącymi się do wymiarów ich poszczególnych elementów,
• preferowany typ kamieni oraz metod obróbki i wykończenia,
• wielkość i liczba ewentualnych otworów w konstrukcji kamieni,
• Państwa dane do kontaktu.

Etap II – personalizacja zamówienia i właściwa wycena

Na tym etapie następuje ostateczne uzgodnienie z klientem wszystkich szczegółów dotyczących zamówienia. W tym celu niezbędna jest wizyta w siedzibie naszej firmy, gdzie pracownicy TOMBET na żywo zaprezentują Państwu dostępne w asortymencie kamienie oraz dokonają finalnych poprawek w projekcie i w wycenie zlecenia na podstawie wstępnych wymiarów podanych przez klienta. Po akceptacji umowy zostaną Państwo poproszeni o dokonanie zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia.

Etap III – realizacja zamówienia

Po dokonaniu wpłaty zaliczki przechodzimy do realizacji przyjętego zlecenia. W pierwszej kolejności nasi pracownicy jadą pod wskazany przez Państwo adres i na miejscu dokonują precyzyjnych pomiarów obszaru przeznaczonego pod montaż określonego produktu. Następnie na podstawie zebranych danych wprowadzają do projektu niezbędne poprawki, a także ewentualne wskazane przez Państwo dodatkowe modyfikacje i ostatecznie ustalają z Państwem końcową cenę zamówienia. Finalnym etapem jest sam proces produkcji konkretnych elementów, który standardowo zamyka się w przedziale od 2 do 6 tygodni w zależności od nakładów pracy, które wymaga dane zamówienie.

Etap IV – dostawa i montaż zamówionych produktów

Gotowe wyroby kamieniarskie dostarczamy do klienta (usługa transportu bez wniesienia). Oferujemy również usługę montażu obejmującą transport zamówienia, jego wniesienie oraz profesjonalny montaż we wskazanym przez klienta miejscu.