509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Pomniki cmentarne Bydgoszcz

Dzięki proponowanym przez naszą firmę rzeźbom nadacie Państwo nagrobkom swoich bliskich indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Każdy realizowany przez nas projekt odznacza się oryginalnym wzornictwem, bardzo wysoką precyzją wykonania.

Wszystkie rzeźby dostępne w naszej ofercie tworzone są na zamówienia klientów zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi. Zawsze staramy się, aby nasze produkty spełniały wygórowane oczekiwania. Możliwości w zakresie pożądanego kształtu rzeźb, ich wielkości czy materiału wykonania są niemal nieograniczone.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Eleganckie pomniki cmentarne

Zbierane przez lata doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu ogromny wybór pomników cmentarnych. Wykonujemy je z granitu bądź innego rodzaju kamienia zależnie od decyzji.  Jeżeli chodzi o pomniki w Żołędowie koło Bydgoszcz jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. To tutaj od wielu lat świadczymy usługi dla szerokiego grona osób.

Pomniki wykonane z kamienia naturalnego odznaczają się przede wszystkim pięknym, niepowtarzalnym wyglądem. Ich forma pozwala upamiętnić bliską osobę i nadać całemu nagrobkowi estetycznego, niepowtarzalnego wyglądu. Wykonujemy pomniki w Bydgoszczy i okolicach wyłącznie ze starannie wybranych kamieni o oryginalnej strukturze.

Na naszej stronie prezentujemy przykładowe, stworzone przez naszą firmę projekty. Przykładamy dużą wagę do detali oraz precyzyjnego wykończenia. Nasze realizacje nadają klasy i elegancji. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj rzeźby, od prostego krzyża po postaci Świętych czy skomplikowane motywy roślinne.

 

Estetyczne pomniki na lata

Kamień naturalny poza walorami estetycznymi jest przede wszystkim trwały. Wytrzyma skrajne temperatury, promienie słoneczne, deszcz czy śnieg. Odpowiednio konserwowany przetrwa w idealnym stanie wyjątkowo długo. Mogą Państwo skorzystać z naszej galerii realizacji, aby stworzyć rzeźbę na nagrobek bliskich albo spotkać się z nami i porozmawiać o swojej wizji, którą urzeczywistnimy. Jeśli chodzi o pomniki cmentarne Bydgoszcz to miasto, gdzie nasze pomniki można znaleźć na bardzo wielu cmentarzach.

Wiemy, jak istotne dla naszych klientów jest odpowiednie upamiętnienie zmarłych bliskich, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytym szacunkiem. Dokładamy starań, aby efekt końcowy był spełnieniem zarówno naszych, jak i Państwa oczekiwań. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego każdy pomnik wykańczamy z precyzją.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że rzeźby nagrobne mogą być kosztowne – tak dobieramy więc materiał i rodzaj obróbki, aby dostosować się do indywidualnych możliwości finansowych naszych klientów.