509 605 506 biuro@tombet.com.pl

Konglomeraty kwarcowe – TechniStone

W naszym asortymencie znajdziesz bogatą gamę produktów wykonanych z konglomeratu kwarcowego TechniStone. Oferujemy blaty stolików, kuchenne i wyspowe, parapety, stoliki, płytki ścienne i podłogowe, obudowy kominków i inne elementy, które pozwolą Ci zaaranżować piękną i praktyczną kuchnię, jadalnię, salon czy sypialnię. Doskonała precyzja wykonania, ponadczasowe wzornictwo oraz znakomite właściwości to gwarancja najwyższej jakości, użyteczności i żywotności dostępnych artykułów.

Technistone konglomerat – piękno, trwałość, niezawodność

Wśród naszych propozycji znajdziesz konglomerat kwarcowy TechniStone w różnych wzorach, kolorach i odcieniach, takich jak m.in. Crystal Absolute White, Gobi Black, Areti Bianco, Brilliant White oraz wielu innych. Tak bogata gama produktów pozwoli Ci na wybór materiału najlepiej dopasowanego do potrzeb, gustu oraz aranżacji otoczenia. Nasza oferta obejmuje TechniStone konglomerat kwarcowy w wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dobierzesz materiał na blat czy parapet o dowolnej długości i szerokości.

Czym wyróżnia się konglomerat kwarcowy TechniStone?

Poszukujesz nowoczesnego, niezwykle trwałego i eleganckiego materiału do wykonania blatów, parapetów, stolików i innych elementów wyposażenia domu? Konglomerat kwarcowy TechniStone to idealne rozwiązanie. W jego skład wchodzi aż 95% naturalnych materiałów (głównie granit i kwarc) spajanych ze sobą i obrabianych za pomocą nowoczesnych technologii firmy Breton, a także 5% dodatków. Dzięki unikalnym właściwościom uzyskanym w procesie produkcji surowiec ten spełnia najsurowsze wymagania i oczekiwania klientów. Poza znakomitymi parametrami materiał jest również bardzo estetyczny, dzięki czemu stanowi prawdziwą ozdobę pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać konglomerat TechniStone?

Wysokiej jakości parapet, ława, okładzina ścienna, obudowa kominka czy blat TechniStone zachwyca swym stylowym designem i funkcjonalnością, które zawdzięcza doskonałym właściwościom. Materiał cechuje się bardzo dobrą odpornością na uderzenia, zarysowania, cięcia, wysoką temperaturę i kwasy, takie jak m.in. powszechnie wykorzystywane w gospodarstwie domowym ocet i sok z cytryny. Niestraszne mu również plamy z soków i wina, woda, nieprzyjemne zapachy oraz przepalenia papierosami. Jego powierzchnia jest antybakteryjna.

Te właściwości stawiają materiał znacznie wyżej niż inne, porównywalne rozwiązania. To przesądza o uniwersalności i wszechstronnym użyciu konglomeratu TechniStone. Parapety, blaty stolików i kuchenne, obudowy kominkowe to zaledwie część z szerokiego zastosowania surowca. Materiał można wykorzystywać w kuchni, jadalni, salonie i innych pomieszczeniach, bez obaw o jego zniszczenie. Ze względu na antybakteryjność produkt nadaje się też świetnie do domów, w których są małe dzieci.

Odpowiednia zawartość naturalnego kamienia oraz niezbędnych dodatków zapewnia niezbędną twardość i solidność tworzywa. Trwałe i bezpieczne pigmenty koloryzujące nadają estetykę powierzchni, a jednocześnie zapewniają stabilność barw. Dzięki temu powłoki zachowują swe walory wizualne i użytkowe przez lata. Znakomita wytrzymałość materiału pozwala na używanie blatów kuchennych, stolików, schodów czy parapetów właściwie bez żadnych ograniczeń i gwarantuje perfekcyjny wygląd powłoki nawet po długim czasie intensywnego stosowania. Konglomerat kwarcowy TechniStone jest ponadto identyczny, a w niektórych aspektach nawet przewyższa w swej charakterystyce kamień naturalny.

Atutem tego materiału jest też łatwa i szybka pielęgnacja. Gładka powierzchnia bez porów jest porównywalna do tafli szklanej. Tworzywo nie ma klejonych krawędzi ani połączeń, co wpływa na prostotę i wygodę utrzymania go w czystości.

TechniStone – korzystny cennik w parze z najlepszą jakością

Cennik konglomeratu kwarcowego zależy od kilku czynników, w tym przede wszystkim wzoru i wielkości powierzchni. Jeśli więc interesuje Cię konkretna cena tego materiału, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią Ci indywidualną wycenę. Miej na uwadze, że do kosztu samego materiału dolicza się też cenę robocizny i montażu powłok.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?