Parapety

Parapet z kamienia naturalnego wykonany na zamówienie

W ramach współpracy z naszą firmą uzyskują Państwo niemal nieograniczone możliwości w zakresie kształtu, barwy, rozmiarów i materiału wykonania parapetu. W zależności od Państwa potrzeb oraz gustu możemy zaproponować m.in.:

  • niezwykle solidny i odporny na codzienną eksploatację parapet granitowy,
  • cenione za swoją elegancką, schludną estetykę oraz unikalny dla siebie efekt intensywnego odbijania światła wyroby z trawertynu,
  • parapet marmurowy o bardzo bogatych rysunkach oraz niezwykle szerokiej gamie dostępnych barw możliwy do łatwego wkomponowania w niemal każdą aranżację architektoniczną.

Dzięki stosowaniu starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów nasze parapety kamienne odznaczają się doskonałymi właściwościami fizycznymi. Zainstalowane na zewnątrz budynku doskonale ochronią elewację przed negatywnym działaniem wody oraz czynników atmosferycznych, a także wyizolują hałas dobiegający z ulicy. Zamontowane wewnątrz będą stanowić praktyczną oprawę okna oraz atrakcyjny element wystroju, który dzięki wysokiej odporności na ścieranie się, zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne przetrwa długie lata w stanie niezmienionym.

Jeśli chodzi o dostępne rodzaje wykończenia, każdy nasz parapet z marmuru, onyxu, trawertynu lub granitu może przyjąć dowolny, pożądany przez Państwo kształt – od krawędzi ściętych pod kątem prostym, przez tzw. ćwierćwałki i boki fazowane, aż po wykończenia mieszane z górnym lub dolnym ociekaczem.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?